Turhan Sigorta Aracılık Hizmetleri, Nurettin Turhan tarafından kurulmuştur. 1991 yılından bu yana, Elementer Sigortalar, Sağlık Sigortası, Hayat ve Emeklilik Sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

Nurettin Turhan, 1950 Erzincan Kemaliye doğumludur. Çeşitli ticari alanlarda faaliyetini sürdürdükten sonra 1991 yılından itibaren Şark Sigorta acenteliğiyle sigortacılığa başlamıştır.

Şirketimizin ortağı ve yetkili Genel Müdürü Gökhan Turhan 1980 İstanbul doğumludur.  Afyon Kocatepe Ünv. İ.İ.B.F İşletme Bölümünden fakülte 2.’lik derecesiyle 2005 yılında mezun olmuş, ardından 2007 yılında Kocaeli Ünv. Sosyal Bilimler Enstitüsü Üretim Yönetimi ve Pazarlama yüksek lisansını başarıyla tamamlamıştır. 2008 yılı itibariyle de şirketimiz bünyesinde ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Şirket çalışanımız Fidan Yılmaz 1984 İstanbul doğumludur. Acenteliğimizde Ofis Yöneticisi ve Teknik personel olarak 2004 yılından itibaren çalışmaktadır.

Turhan Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 20 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Turhan Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

İstanbul - Üsküdar Allianz Sigorta Acentesi
Turhan Sigorta

Adres
Murat Reis Mah. Nuhkuyusu Cad. Payanda Sok. Nur Apt. No:10 D:1 Üsküdar İstanbul

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.